Ponosno skrbimo za vas.

V gasilski enoti je 13 operativnih gasilcev
  • Direktor: Miha Ergaver
  • Vodja gasilske taktične enote: Blaž Mlečnik

Dežurni elektronski naslovgrc.ajdovscina@kabelnet.net

  • 1. IZMENA: Batista Dušan, Samec Aleks, Krašna Gregor
  • 2. IZMENA: Lemut Tadej, Černigoj Aljaž,Miloš Tutuš
  • 3. IZMENA: Knez Aljoša, Raspor Andrej, Tratnik Ambrožič Branko
  • 4. IZMENA: Pregelj Krapež Kristjan, Jejčič Mitja, Vidmar Elvis
  • Serviser gasilnikov: Kobal Igor

Spoznaj nas

Miha Ergaver
Miha Ergaver
Direktor miha.ergaver@grcajdovscina.si
Dušan Batista
Dušan Batista
Vodja izmene dusan.batista@grcajdovscina.si
Aleks Samec
Aleks Samec
Gasilec aleks.samec@grcajdovscina.si
Gregor Krašna
Gregor Krašna
Gasilec gregor.krasna@grcajdovscina.si
Tadej Lemut
Tadej Lemut
Vodja izmene tadej.lemut@grcajdovscina.si
Igor Kobal
Igor Kobal
Serviser gasilnikov Gasilec igor.kobal@grcajdovscina.si
Aljaž Černigoj
Aljaž Černigoj
Gasilec aljaz.cernigoj@grcajdovscina.si
Aljoša Knez
Aljoša Knez
Vodja izmene aljosa.knez@grcajdovscina.si
Andrej Raspor
Andrej Raspor
Gasilec andrej.raspor@grcajdovscina.si
Branko Tratnik
Branko Tratnik
Gasilec branko.tratnik@grcajdovscina.si
Kristjan Pregelj
Kristjan Pregelj
Vodja izmene kristjan.pregelj@grcajdovscina.si
Matija Jejčič
Matija Jejčič
Gasilec matija.jejcic@grcajdovscina.si
Elvis Vidmar
Elvis Vidmar
Gasilec elvis.vidmar@grcajdovscina.si